USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Com Piscina Em Ilhabela Ilhabela Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-02
2026-08-03

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

74

Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα

 Wi-Fi
 Πισίνα

Πισίνα Infinity

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδική χαρά

Δωμάτιο παιχνιδιών

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Κατά τη διαμονή στην Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα με 3 υπνοδωμάτια, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στον Καταρράκτη Paqueta, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Η βίλα με 2 μπάνια επίσης απέχει μόνο 1 χλμ. από την Παραλία Curral.

Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με ντους.

Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα παρέχονται μαγειρικά σκεύη. Barba Frutos do Mar βρίσκεται σε απόσταση μόνο 50 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Praia do Juliao
    3994 χλμ.
  • Παραλία Grande
    3473 χλμ.
  • Καταρράκτης Ribeirao
    2345 χλμ.
  • DPNY Beach Club
    1937 χλμ.
  • ΠαραΛία Curral
    1674 χλμ.
  • Veloso Falls
    1420 χλμ.
  • Cachoeira Paqueta
    2232 χλμ.
  • Παραλία Veloso
    1202 χλμ.
  • Pier da Praia Grande De Ilhabela
    3345 χλμ.
  • Ακρωτήρι Sela
    2098 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos
    120 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Πισίνα Infinity
  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Κήπος
  • Πισίνα με θέα
  • Ρηχή πισίνα

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV
  • Παιδική χαρά
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 16:00 έως 23:30
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα;

    Η Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα απέχει 120 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos.
  • Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα;

    Οι πελάτες της η Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-02
2026-08-03

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Com Piscina Em Ilhabela Βίλα, Βραζιλία

Av. Jose Pacheco Do Nascimento, 9841 Casa 6, Ilhabela, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved